Alpa Aviril Migdałowy krem do rąk z gliceryną 100 ml

Zmiękczający krem ochronny do rąk Alpa Aviril z zawartością olejku migdałowego i gliceryny pozytywnie oddziałuje na zestresowaną skórę. Nadaje się zarówno do profilaktycznej ochrony rąk przed pracą, jak i do pielęgnacji dłoni po pracy. Olejek migdałowy i gliceryna dobrze się wchłaniają, zmiękczają i zmiękczają skórę. Jednocześnie tworzą na jego powierzchni nietłusty film ochronny, który zapobiega przenikaniu szkodliwych substancji do tkanki podskórnej i przerwaniu naturalnego filmu ochronnego skóry.
1 klient kupił w tym tygodniu
Kurierśroda 22.5.

Alpa Aviril Migdałowy krem do rąk z gliceryną 100 ml

Objętość100 ml