Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner mocne serum utrwalające do prostowania włosów 200 ml

Chroń swoje włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją termiczną! Spray termoochronny OSiS+ Flatliner pomaga chronić przed uszkodzeniami cieplnymi dzięki swojemu długotrwałemu działaniu. Połączenie specjalnych polimerów chroniących przed wysoką temperaturą zapewnia długotrwały efekt i jednolite rezultaty. Spray ogranicza łamliwość włosów i chroni przed wilgocią, zapewniając jednocześnie ochronę przed temperaturą do 230°C.
2 klientów kupiło w tym tygodniu
Kurierwtorek 30.4.

Nieruchomości:

• chroni włosy przed wysoką temperaturą do 230°C
  • zapewnia włosom średnio mocne utrwalenie
  • ujarzmia i wygładza puszące się włosy
  • tworzy długotrwały, gładki wygląd
  • zmniejsza łamliwość i splątanie włosów
  • pomaga chronić włosy przed wilgocią
  • nie pozostawia uczucia lepkości

Aktywne składniki:

• proteiny jedwabiu – rozjaśniają i zmiękczają włókna włosów
  • proteiny pszenicy – wzmacniają włókna włosów

Sposób użycia: Spryskaj sprayem wilgotne włosy przed suszeniem. Następnie nałóż go ponownie na suche włosy przed końcową stylizacją na gorąco (prasowanie, suszenie, kręcenie).

Objętość200 ml
MarkaSchwarzkopf Professional