Olejek z drzewa herbacianego Renovality Original Series 20 ml z zakraplaczem

Olejek o bardzo specyficznym zapachu z liści australijskiego drzewa Melaleuca alternifolia dzięki działaniu antyseptycznemu i przeciwgrzybiczemu doskonale posłuży do miejscowego leczenia drobnych urazów skóry. Można go również stosować przy cerze problematycznej i trądzikowej. Olejek z drzewa herbacianego Renovality Original Series po zastosowaniu nie niszczy zdrowych tkanek i może być stosowany jako czysty olejek lub jako składnik aktywny w produktach kosmetycznych.
2 klientów kupiło w tym tygodniu
Kurierczwartek 23.5.

Olejek z drzewa herbacianego Renovality Original Series 20 ml z zakraplaczem

Objętość20 ml s kapátkem