Renovality Original Series olejek morelowy 100 ml s pumpičkou

Renovality Apricot Oil tłoczony na zimno olej morelowy pozyskiwany jest z pestek moreli. Zachowuje wszystkie dobroczynne efekty dzięki tłoczeniu na zimno. Zawiera dużą ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych, najbardziej tłustych i linolowych. Zmiękcza skórę i zwiększa jej elastyczność. Zapewnia regenerację i odżywienie zmęczonej skóry. Oczyszcza i zmiękcza skórę. Leczy egzemy, trądzik i oparzenia. Regeneruje suche i zniszczone włosy z tendencją do łamania się.
2 klientów kupiło w tym tygodniu
Kurierśroda 22.5.
Średnia ocena100 %
Oceniono 1×